Kosze Cargo jako alternatywa dla półek w szafie

Kosz cargo – zaltety?

Jakie są największe zalety koszy Cargo? Poniżej najistotniejsze plusy.

  • Funkcjonalność – montaż koszy sprawia, że szafki i szafy są bardziej funkcjonalne, a my możemy umieścić w nich więcej artykułów.
  • Ergonomia – wysuwne szafki cargo sprawiają, że nie musimy wyjmować kilku artykułów, by dostać się do tego, który umieszczony jest na samym końcu.
  • Wygoda – są poręczniejsze od tradycyjnych szuflad, lżejsze i łatwiej się wysuwają.
  • Jakość wykonania – kolejna z zalet to wysoka jakość wykonana. Kosze wykonane są z porządnych, trwałych materiałów i doskonale spełniają swoją funkcję przez długi, długi czas. Nawet intensywna eksploatacja nie jest im straszna.
  • Duży wybór – dostępne są kosze obrotowe, wysuwane, narożne, w kształcie nerki, przeznaczone do szaf różnych rozmiarów. Warto też dodać, że kosze mogą wysuwać się nawet w dość skomplikowany sposób, a to daje nam pole do popisu w przypadku szaf narożnikowych.

Zastosowanie koszy cargo

Jakie zastosowanie znajdują kosze cargo? Sprawdzają się w każdej kuchni, ale także w sypialni, w garderobie, w łazience i w każdym innym pomieszczeniu – zarówno w domu, jak i w firmie. Omawiane, wysuwne szuflady sa też dobrym rozwiązaniem w przypadku małych pomieszczeń – umożliwiają zagospodarowanie nawet kilku centymetrów wolnej przestrzeni. To nie koniec, Cargo sprawdzają się także jako stylowa ociekarka, wkład do zmywarki czy do lodówki.

Omawiany kosz umożliwia wygodne przechowywanie produktów spożywczych, ubrań, kosmetyków, środków czystości. Nadaje się także do przechowywania przedmiotów nieco cięższych, na przykład patelni, naczyń żaroodpornych.

Grass-Hopper – oferta

W sklepie Grass- Hopper znajdziecie kosze Cargo do szafek kuchennych, jak również do pomieszczeń innego przeznaczenia, na przykład do sypialni bądź garderoby. Sklep w swoim asortymencie ma także inne artykuły, między innymi prowadnice, zawiasy, oświetlenie, podnośniki i inne wiele innych.

Podsumowanie

Wysuwne szafki Cargo to lepsze rozwiązanie niż standardowe półki i szuflady. Kosze są bardzo funkcjonalne, możemy przechowywać w nich różnego rodzaju akcesoria – począwszy od produktów spożywczych po ubrania czy środki czystości.